Oferujemy: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, systemy sprzedaży, wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, metkownice, szuflady.
AM DOMAR

    strona główna

    dlaczego my?

    historia firmy
    o firmie
    nasi klienci

    jaką kasę wybrać

   zamówienie kasy   zamowienie


nasi klienci


Kasy Fiskalne według producentów

posnet     posnet
novitus     novitus

    casio *
    camea *
    datecs *
    elcom *
    emar *
    euro-fis *
    innova *
    optima *
    sharp *
                      * tylko serwis

Kasy Fiskalne według zastosowania

    tanie kasy fiskalne

    przenośne
    kiosk / mały sklep
    systemowe

    drukarki fiskalne

Sklep internetowy

    systemy sprzedaży
    czytniki kodów kresk.
    wagi elektroniczne
    metkownice
    szuflady kasowe

Kontakt

A&M "DOMAR"
Sprzedaż - Serwis
Kas Fiskalnych
Na terenie
Warszawy i okolic

    telefon   22 828-98-06
   501-725-616
    mail   napisz do nas
      Skype: zadzwoń
       gadu-gadu
    mapka   mapka dojazdu


polecamyDLACZEGO MY:

Zapewne przeglądając różne oferty kas fiskalnych w internecie zastanawiają się Państwo nad dwiema podstawowymi kwestiami.

Jakie urządzenie będzie najodpowiedniejsze do pracy w moich warunkach oraz w której firmie zajmującej się sprzedażą kas fiskalnych dokonać zakupu.

Nasza firma korzystając z wieloletniego doświadczenia (jesteśmy w tej branży od samego początku - rok zał. 1991), przetestowała wszystkie możliwe urządzenia dostępne na rynku i wyselekcjonowała do swojej oferty te, które wyróżniają się przede wszystkim doskonałą jakością wykonania, niezawodnością w pracy oraz intuicyjnym sposobem obsługi - tak aby praca dla Państwa na zakupionym urządzeniu była łatwa, szybka i przyjemna. Proszę nam zaufać, że wybierzemy dla Państwa najodpowiedniejsze rozwiązanie.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, zachęcamy przed dokonaniem zakupu obejrzeć i przetestować w praktyce te urządzenia w naszym salonie sprzedaży i dopiero tam, na miejscu dokonać ostatecznego wyboru. Otrzymają Państwo od nas wszelkie niezbędne informacje oraz formularze, które należy złożyć w Urzędzie Skarbowym zarówno przed, jak i po zafiskalizowaniu urządzenia.

Sama procedura zakupu, zaprogramowania urządzenia zgodnie z Państwa wytycznymi (nagłówek kasy, stawki vat, baza towarów/usług) oraz przeszkolenie i fiskalizacja zwykle zajmuje około godziny czasu. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy poświęcą Państwu swój czas, jak również przekażą wiedzę, której nie można przeczytać na stronach internetowych. Przekażemy Państwu specjalnie przygotowane przez nas skrócone instrukcje obsługi zakupionego urządzenia, tak aby nie trzeba było w razie potrzeby wertować kilkudziesięciostronnicowych instrukcji producentów.

Nasza firma przykłada dużą wagę do obsługi posprzedażnej urządzeń. Nasze telefony są przez cały czas do Państwa dyspozycji a klienci, którzy dotychczas nam zaufali, przekonali się, że można do nas dzwonić z każdym, nawet wydawałoby się najprostszym pytaniem.

 

© 2003 - 2018 AM DOMAR. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.


kasy fiskalne, kasa fiskalna, kasy fiskalne posnet, drukarki fiskalne, kasy online, kasy fiskalne warszawa, systemy sprzedaży